Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Logging
fi: Lokit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add
fi: Lisää

en: Send
fi: Lähetä

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Hide
fi: Piilossa

en: About
fi: Tietoja

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
fi: HTTP virhe @errorcode tapahtui yritettäessä hakea @remote.
