Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Add
fil: Idagdag
