Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Enabled
id: Aktif

en: Logging
id: Pengelogan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add
id: Tambah

en: Send
id: Kirim

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Hide
id: Sembunyikan

en: About
id: Tentang

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
id: Kesalahan HTTP @errorcode ditemukan ketika mencoba untuk mengambil @remote.
