Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add
lv: Pievienot

en: Send
lv: Sūtīt

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Hide
lv: Apslēpt

en: About
lv: Par
