Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Send
mr: पाठवा
