Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Disable
pt: Desativar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Logging
pt: Registos

en: Settings
pt: Definições

en: Add
pt: Adicionar

en: Send
pt: Enviar

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: Hide
pt: Ocultar

en: About
pt: Sobre

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
pt: Erro HTTP @errorcode ocorrido quando tentava alcançar @remote.
