Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add
sk: Pridať

en: Send
sk: Odoslať

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Hide
sk: Skryť

en: About
sk: Informácie o

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
sk: Pri pokuse o získanie obsahu z @remote sa vyskytla HTTP chyba @errorcode.
