Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add
sl: Dodaj

en: Send
sl: Pošlji

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Hide
sl: Skrij

en: About
sl: O modulu
