Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Logging
ur: اندراج

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Add
ur: شامل کریں
