Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Disable
it: Disattiva

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Add
it: Aggiungi

en: Send
it: Invia

en: Spam control
it: Controllo spam

en: Hide
it: Nascondi

en: About
it: Informazioni

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
it: Si è verificato l'errore HTTP @errorcode mentre si tentava di recuperare @remote.
