Yet another statistics module (2.0.0) - en to hi translation catalogue (38 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Size
hi: आकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Access
hi: पहुंच

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Total
hi: कुल

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Active
hi: सक्रिय

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Roles
hi: भूमिका

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Count
hi: गुणांक

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Members
hi: सदस्य

en: Role
hi: भूमिका

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Languages
hi: भाषायें

en: Today
hi: आज

en: Entity
hi: इकाई

en: Blocked
hi: बंद

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Menus
hi: मेनू

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Permanent
hi: स्थाई

en: Temporary
hi: अस्थाई
