Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: Comments
fil: Mga puna

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Active
fil: Aktibo

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Blocked
fil: Hinadlangan

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Menus
fil: Mga menu
