Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Comments
af: Kommentaar

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Statistics
af: Statistieke

en: Active
af: Aktief

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Blocks
af: Blokke
