Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Comments
el: Σχόλια

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Files
el: Αρχεία

en: Active
el: Ενεργό

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Entity
el: Οντότητα

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Menus
el: Μενού

en: Extension
el: Επέκταση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Temporary
el: Προσωρινό

en: Entities
el: Οντότητες
