Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Comments
ur: تبصرے

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
