Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha8) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Today
ga: Inniu
