Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha9) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Comments
mk: Коментари

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија
