Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha9) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Views
th: ดู

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Statistics
th: สถิติ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Create
th: สร้าง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Count
th: จำนวน

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Blocks
th: บล็อค

en: Menus
th: เมนู

en: Data
th: ข้อมูล

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ
