Yes! another statistics module (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Comments
bg: Коментари

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: Roles
bg: Роли

en: Count
bg: Брой

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Languages
bg: Езици

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта

en: Image styles
bg: Размери на изображения
