Yes! another statistics module (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
