Yes! another statistics module (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Comments
ast: Comentarios

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Updated
ast: Anováu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Never
ast: Nunca

en: Count
ast: Cuenta

en: Nodes
ast: Noyos

en: Domain
ast: Dominiu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Languages
ast: Llingües

en: Blocked
ast: Torgáu
