Year Only (9.1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Year
es: Año

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: About
es: Acerca de

en: Start year
es: Año de inicio

en: End year
es: Año de finalización

en: Field types
es: Tipos de campo
