Year Only (9.1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Year
oc: Annada

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: About
oc: A prepaus
