Year Only (9.1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Year
ca: Any

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: About
ca: Detalls

en: Start year
ca: Any d'inici

en: Field types
ca: Tipus de camps
