Year Only (9.1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Year
cy: Blwyddyn

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Start year
cy: Y flwyddyn ddechreuol

en: End year
cy: Blwyddyn diweddu
