Year Only (9.1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Year
hy: Տարի

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման
