Year Only (9.1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Year
id: Tahun

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian
