Year Only (9.1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Year
is: Ár

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Sort order
is: Röðun

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
