Year Only (9.1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Year
lv: Gads

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: About
lv: Par

en: Start year
lv: Sākuma gads

en: End year
lv: Beigu gads
