Year Only (9.1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Year
pl: Rok

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: About
pl: O stronie

en: Start year
pl: Rok początkowy

en: End year
pl: Rok końcowy

en: Field types
pl: Typy pól
