Year Only (9.1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Year
sk: Rok

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: About
sk: Informácie o

en: Start year
sk: Prvý rok

en: End year
sk: Posledný rok

en: Field types
sk: Typy polí
