Year Only (9.1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Year
ta: வருடம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: About
ta: பற்றி
