Year Only (9.1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Year
te: సంవత్సరం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: About
te: గురించి
