YG Agency - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Close
eu: Itxi

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
