YG Agency - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Close
it: Chiudi

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
