YG Agency - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
