YG Agency - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: footer
mr: तळ

en: logo
mr: प्रतीक चिन्ह

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Close
mr: बंद
