YG Agency - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: footer
oc: pè de pagina

en: logo
oc: lògo

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Close
oc: Tampar

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
