YG Agency - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: footer
sk: pätička

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary
sk: Primárny

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
