YG Biz - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Location
eu: Kokalekua

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
