YG Biz - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Location
fi: Sijainti

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Banner Image
fi: Bannerikuva
