YG Biz - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Location
id: Lokasi

en: Navigation
id: Navigasi

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Main Menu
id: Menu Utama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Contact us
id: Kontak kami
