YG Biz - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
