YG Biz - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू

en: Site Branding
ne: साइट ब्रान्डिङ
