YG Biz - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Location
sq: Vendodhja

en: Navigation
sq: Lundrimi
