YG Biz - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని
