YG Biz - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
