YG Biz - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: Location
cs: Místo

en: Navigation
cs: Navigace

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
