YG Biz - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: Location
he: מיקום

en: Navigation
he: ניווט

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
