YG Biz - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Location
hi: स्थान

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
